Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood

  • Gratis parkeren
  • Strandtoegang
  • Airconditioning

De gesitueerde in Melbourne Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood Melbourne ligt in de buurt van bezienswaardigheden zoals Bay Trail, binnen 5 minuten wandelen. Deze gelegen in de Elwood wijk villa nodigt gasten uit om te genieten van een welgelegen locatie in een woongebied van Melbourne, op minder dan 400 meter van wellnesslocaties zoals het Elwood Park.

Deze woning beschikt ook over een waterkoker, een koelkast en een broodrooster, evenals een complete keuken zodat gasten gemakkelijk hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Aziatische gerechten worden geserveerd bij Dandelion, dat op op minder dan 650 meter van deze gesitueerde in Melbourne Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood ligt.

Je bevindt je op 9 minuten te voet van het Elsternwick Park en niet ver van Foreshore Trail. Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood is gelegen op 3 km van het station Brighton Beach en op 2 km van uitgaansgelegenheden zoals St Kilda Marina. Dit vakantiehuis bevindt zich op 10 minuten rijden vanaf treinstation Flinders Street en in de buurt van busstation St Kilda St/Bent Ave.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood Melbourne
Elwood Sanctuary
Mobiele prijsaanbieding

Elwood Sanctuary

8.0
Heel goed 4 beoordelingen
734 m van de accommodatie
USD 319 USD 287
per nacht
Elwood Star- Beachside Retreat
Mobiele prijsaanbieding

Elwood Star- Beachside Retreat

9.1
Schitterend 25 beoordelingen
946 m van de accommodatie
USD 545 USD 491
per nacht
Poets Corner Elegant Historic Home in Elwood
Mobiele prijsaanbieding

Poets Corner Elegant Historic Home in Elwood

949 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • Internet toegang

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    Veelgestelde vragen
    • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood?
      U kunt een bezoek brengen aan Bay Trail, gelegen 9 Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood.
    • Biedt Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood een draadloze internetverbinding?
      Ja, bij Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood hogesnelheidstoegang tot het internet is in openbare gebieden te zien.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood?
      Restaurants in de buurt van Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood zijn Dandelion restaurant, dat Aziatische gerechten (niet ver van de accommodatie) serveert, evenals Combi Coffee restaurant beroemd voor Australische keuken (op 650 meter afstand).
    • Heeft dit vakantiehuis een keuken?
      Ja, dit vakantiehuis heeft een complete keuken.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Ultralux 5Bdr Beachfront Home In Elwood Melbourne

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten